BESA KOKëDHIMA

Besa në frëngjisht tingëllon ekzotike!

Besa Kokëdhima është një ndër artistet shqiptare e cila me këngët e saj të kthyera në hite ia ka dalur të rrëmbejë zemrën e publikut e teksa vazhdon ende në ditët e sotme të preferohet nga ata. Pas një pauze të gjatë tashmë ajo është rikthyer sërish me projektin më...

Besa Kokëdhima në skenën e “A Live Night”!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste me kuptimin e plotë të fjalës. Besa Kokëdhima në një intervistë si asnjëherë më parë, zbulon më shumë nga jeta e saj personale dhe ajo profesionale.

Besa Kokëdhima në një intervistë tejet personale si kurrë më parë!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste me kuptimin e plotë të fjalës. Besa Kokëdhima në një intervistë si asnjëherë më parë, zbulon më shumë nga jeta e saj personale dhe ajo profesionale. Por çfarë është suksesi më i madh për një artiste si Besa?!...

Besa Kokëdhima, artistja e radhës e “A Live Night”! Ja se çfarë këndon…

“A Live Night” është prodhimi më i ri në Top Channel që padyshim është një risi e ekraneve tona. Deri më tani keni pasur mundësinë të shihni në intervista shumë më ndryshe nga sa jeni mësuar disa nga artistët e “A Live Night” dhe t’i dëgjoni duke performuar ‘live’ teksa na...

Besa Kokëdhima zbulon se do të jetë pjesë e “A Live Night”!

“A Live Night” është një prodhim i Top Music Awards, parathënia e një rrugëtimi të gjatë në Top Channel. 13 episodet e tij sjellin 13 artistët më të dëgjuar dhe më të dashur nga shqiptarët kudo janë, në një qasje dokumentari muzikor, ku protagonistët rrëfejnë jetën e tyre personale dhe profesionale...

Nga albumi “Ti je festa ime” e deri te planet e vitit 2022, Besa Kokëdhima i thotë të gjitha!

Sot në emisionin “Live from Tirana” në Top Albania Radio ishte e ftuar në studio Besa Kokëdhima. Këngëtarja e njohur është një figurë mjaft e dashur për tregun muzikor shqiptar. Shumë këngë të saj janë shndërruar në hite dhe janë pëlqyer mjaft nga publiku. Duke qenë se jemi në sezon festash,...

Besa Kokëdhima zbulon surprizën e madhe për fansat e saj!

Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima është një figurë mjaft e dashur për tregun muzikor shqiptar. Shumë këngë të saj janë shndërruar në hite dhe janë pëlqyer mjaft nga publiku. Nuk dihet se për çfarë arsye, por Besa bëri një pauzë gati 1-vjeçare duke mos sjellë asnjë prurje të re. Mirëpo,...

Mariah Carey bëhet gati t’u kthehet klasifikimeve – po këtu? Ja këngëtarët që kanë bërë këngë Krishlindjes.

Jemi në një ndër muajit më të bukur të vitit, atë të Krishtlindjes dhe Vitit të ri. E bërë tashmë traditë, kënga e Mariah Carey, “All I Want For Christmas” po bëhet gati t’i rikthehet klasifikimeve muzikore nëpër botë por në Shqipëri, cilët janë artistët që i kanë bërë dedikime...

Ja mes kujt u ndanë muajt e dy stinëve të para të vitit

Viti 2020 është cilësuar derimë tani si një vit jo shumë i mbarë për shkak të ngjarjeve që kanë ndodhur por duket se cdo gjë i përket të shkuarës tani. Muzika është ajo që shëron cdo plagë dhe publiku i “Top Awards” vazhdon të mbështesë artistët e tyre të preferuar...