ALBAN SKëNDERAJ

Alban Skënderaj është një artist që zbulon yjet e së ardhmes!

Alban Skënderaj është padyshim një nga artistët më të dashur dhe më të talentuar në tregun muzikor. Ai ka ruajtur gjithmonë një imazh shumë të pëlqyer nga audienca të të gjitha moshave prej vitesh.  Të shumta kanë qenë projektet e tij që edhe pse me kalimin e kohës, mbeten në...

Alban Skënderaj me një tjetër hit brenda pak javëve, ja se cili do të jetë më i suksesshmi sipas publikut!

Ai është një nga artistët padyshim më të dashur të publikut. Jo vetëm për muzikën dhe artin e mirë që sjell, por Alban Skënderaj ka ruajtur gjithmonë një imazh shumë të pëlqyer nga audienca të të gjitha moshave prej vitesh. E kohët e fundit ai ka korrur një sukses të...

Ja si (nuk) ka ndryshuar Top 5 këtë javë!

Çuditërisht këtë javë nuk jemi hasur me shumë ndryshime në klasifikim, të paktën për sa i përket renditjes në Top 5. Më saktësisht ja se me cilat ndryshime kemi të bëjmë… Kreu i kësaj jave mbetet përsëri i njëjti. Është dyshja e fuqishme, Capital T dhe Alban Skënderaj, të cilët...

Alban Skënderaj në “A Live Night”!

“A Live Night” erdhi edhe këtë të shtunë me një nga artistët padyshim më të dashur të publikut. Jo vetëm për muzikën dhe artin e mirë që sjell, por Alban Skënderaj ka ruajtur gjithmonë një imazh shumë të pëlqyer nga audienca të të gjitha moshave prej vitesh. Këngëtarin dhe producentin...

Alban Skënderaj në një rrëfim si kurrë më parë në “A Live Night”!

“A Live Night” erdhi edhe këtë të shtunë me një nga artistët padyshim më të dashur të publikut. Jo vetëm për muzikën dhe artin e mirë që sjell, por Alban Skënderaj ka ruajtur gjithmonë një imazh shumë të pëlqyer nga audienca të të gjitha moshave prej vitesh. Këngëtarin dhe producentin...

Ja Top 5 këngët e Alban Skënderaj që kanë mbajtur më gjatë kreun prej fillimit të “The Top List”!

Alban Skënderaj po korr një sukses të jashtëzakonshëm së fundmi, duke sjellë vazhdimisht projekte të reja, që duhet thënë se po priten mjaft mirë nga publiku. Edhe për këtë javë Albani së bashku me Capital T qëndrojnë në fron dhe kjo na sjellë ndër mend disa nga hitet e Alban...

Ju zbulojmë disa nga hitet që Alban Skënderaj do të performojë në “A Live Night”!

“A Live Night” është prodhimi më i ri i Top Channel, Top Albania Radio dhe Top Awards që padyshim është një risi e ekraneve tona. Një emision që na ka mbajtur gozhduar para ekranit, na ka bërë të njohim një tjetër anë të artistëve tanë të dashur dhe të dëgjojmë...

Alban Skënderaj kryeson me më shumë projekte njëkohësisht në “The Top List”!

Alban Skënderaj është një nga artistët më të talentuar dhe që ka më shumë vite në skenë. Padyshim që mund ta cilësojmë si një ‘veteran’ të fushës, Albani numëron shumë hite që mbahen mend gjatë dhe preferohen nga çdo brez. Aktualisht Albani kryeson në “The Top List” me më shumë...

Alban Skënderaj në një rrëfim ekskluziv në “A Live Night”!

“A Live Night” është prodhimi më i ri i Top Channel, Top Albania Radio dhe Top Awards që padyshim është një risi e ekraneve tona. Një emision që na ka mbajtur gozhduar para ekranit, na ka bërë të njohim një tjetër anë të artistëve tanë të dashur dhe të dëgjojmë...