Pak ditë më parë këngëtarja e njohur dhe ish-trajnerja e “The Voice” ka publikuar një video në Instagramin e saj, me diçiturën “Coming Soon”. Gjëja e parë që na shkoi ndër mend është ndonjë projekt i ri muzikor, por vetë Jonida na konfirmoi se nuk bëhet fjalë për një këngë të re. Së shpejti ajo do të vijë për të gjithë fansat e saj të Instagramit, me disa klipe të shkurtra, ku ajo do të manifestojë hobin e saj të hershëm: modën.

https://www.instagram.com/p/BFB_f64jtjf/?taken-by=jonidamaliqi&hl=en