Mozzik është padyshim një nga reperët më të talentuar dhe më të dashur për publikun. Gjatë vitit 2021, Mozzik ka publikuar disa projekte që janë kthyer shumë shpejt në hite. E teksa disa nga hitet e tjera të tij, si “PP”, “Madonna”, apo shumë të tjera janë publikuar vitin që lamë pas duke fituar zemrat e të gjithë fansave të tij, edhe ky vit nuk mbetet pas.

Mozzik ka patur një vit shumë të suksesshëm. Duke filluar nga bashkëpunimet e tij me Loredanën, gjithashtu edhe projekte solo, ku mund të veçojmë “Shko” që e solli reperin në një frymë tërësisht ndryshe që u përqafua shumë mirë nga fansat e tij. Më poshtë janë hitet e tij të vitit 2021…

“Shko” – Vendi i 75-të

“Nëse don”

“Oh Digga”

“Rosenkrieg”