“Po ma han” është titulli i projektit më të ri të B Genius dhe Dudës, për të cilin ata sapo kanë lançuar dhe një trailer në Instagramin e tyre. Publikimi i këngës së re do të bëhet ditën e martë, më 10 maj.

Kjo nuk është hera e parë që dy reperat vijnë së bashku, po të kujtojmë “Pse pushova” në 2012-ën dhe projektin e fundit, ku janë bërë bashkë me Gold AG, atë me titull “Ç’ka po ndodh”. Kjo e fundit ka qenë një këngë mjaft e pëlqyer nga publiku, duke i kaluar 4 milion klikimet në YouTube.

https://www.instagram.com/p/BFGYFyJynnu/?taken-by=dudafatherhood&hl=en