LAJME

Ronela Hajati paralajmëron këngën e re në mënyrën më të lezetshme…

Ronela Hajati është një artiste mjaft e suksesshme në tregun muzikor shqiptar. Ndërkohë që karriera e saj po ecën shkëlqyeshëm, duket se dicka e shqetëson këngëtaren sa i përket jetës së saj personale. Artisja e njohur ka publikuar një fotografi në profilin e saj të Instagramit, përmes të cilit ka...

Mes aktrimit dhe krijimit të një kolone zanore të një filmi, Endrik Beba zgjedh…

Filmi më i ri shqiptar “Guxim”, pati premierën e tij absolute më 5 Prill në Cineplexx TEG. Një natë e mbushur me yje, aktorë, por po ashtu dhe personazhe mjaft të njohur të showbiz-it. Një ndër të ftuarit ka qenë dhe këngëtari Endrik Beba, i cili zbuloi disa të pathëna…...

Nga muzika në “Big Brother VIP”, tani Silvi Fort edhe aktor?!

Më 5 Prill ishte premiera absolute e filmit aksion “Guxim”, në Cineplexx TEG, një tjetër projekt premtues i Top Channel Films. Aktorët dhe personazhet e njohur vip kanë dhënë intervista lidhur me pritshmëritë e filmit, teksa ish-banorët e “BBV3” kanë komentuar nominimin dhe dinamikat më të fundit të ‘reality show’....

Nga industria muzikore në atë kinematografike, Evi Reçi vjen me personazhin e saj në filmin “Guxim”!

Dje ishte premiera absolute e filmit aksion “Guxim”, në Cineplexx TEG, një tjetër projekt premtues i Top Channel Films. Aktorët dhe personazhet e njohur VIP kanë dhënë intervista lidhur me pritshmëritë e filmit, por jo vetëm. Një ndër aktoret e filmit është dhe Evi Reçi, e cila debuton për herë...

Big Basta komenton muzikën Hip-Hop sot në Shqipëri: “Është një mëkat i madh që…”

I ftuar në emisionin “Back to the Beginning” në Top Albania Radio ishte Big Basta, një artist shumë i dashur, një reper me stil të veçantë, i cili numëron shumë fansa. Ai kujtoi hapat e parë në muzikë dhe Top Fest, ‘shtëpinë e talenteve të reja’, siç ai i cilësoi....

Marsela Çibukaj prezanton EP e saj, një album që e çon artisten tek rrënjët e karrierës së saj!

Këngëtarja e njohur Marsela Çibukaj ka ardhur pranë publikut me një EP, të titulluar “Petale”, i cili përmban 4 këngë shumë të bukura, ose siç ajo i ka cilësuar ndryshe si 4 këngë zemre. Së fundmi këngëtarja organizoi edhe një festë private për të promovuar albumin e saj të ri,...

Ja 5 bashkëpunimet më të mira të Romeo Veshaj… deri më tani!

Nëse ju përmendim pak tani Romeo Veshaj, menjëherë do t’ju shkojë mendja tek “Big Brother VIP 3”, që është fenomeni i momentit, dhe ku Romeo është një ndër banorët më të komentuar. Megjithatë, pjesën e reality show-t do ta lëmë pak mënjëanë, të paktën për tani. Vëmendjen duam ta çojmë...

“Cherry on Top” nga Bora Zemani nis sonte rrugëtimin në ekranin e Top Channel!

“Cherry on Top” nga Bora Zemani nis sonte rrugëtimin në ekranin e Top Channel. “Cherry on Top” është një program Prime Time, prej 90 minutash, i cili synon të bëjë bashkë në studio njerëz me profile të larta në profesionet e tyre, duke shkëmbyer përvojat dhe historitë e tyre të...

Evi Reçi debuton si aktore, zbulon eksperiencën e saj në filmin “Guxim”!

E ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike për “Live From Tirana” ka qenë moderatorja dhe këngëtarja Evi Reçi. Së fundmi ajo ka sfiduar veten e saj edhe në aktrim, pasi do ta shohim po ashtu pjesë të kastit edhe në filmin “Guxim”, i cili ka premierën e tij sot në orën 19:00 në Cineplexx...