“M’u kujtove dje” është titulli i këngës që 2Ton do të publikojë së  shpejti. Ai ka njoftuar në profilin e tij në Intsagram se kënga është gati dhe do të lançohet javën e ardhshme. Pas suksesit të “Ani nasht”,  2Ton premton një tjetër hit, të paktën kështu duket nga ato pak sekonda që arritëm të dëgjonim nga klipi që ai ka ngarkuar në Instagram.

Bëhet fjalë për një këngë ritmike, për të cilën fansat i shkruajnë se mezi po e presin. Ndërkohë që këngëtari po shijon disa ditë pushimi në Antalya të Turqisë, ne jemi gjithë sy e veshë…