Këngëtari i njohur Yll Limani po punon vazhdimisht për projekte të reja. Teksa është në përgatitje të një bashkëpunimi ndërkombëtar, artisti ka paralajmëruar një tjetër projekt.

Kënga mban titullin “Për kon je zbukuru” dhe tashmë Ylli ka ndarë një pjesë të shkurtër të saj nëpërmjet llogarisë në Instagram. Këngëtari postoi së fundmi një video teksa shihet i veshur në një kostum me ngjyrë të zezë dhe syze dielli teksa interpreton pjesë nga projekti i ri.

“Për kon je zbukuru? Së shpejti”, ka shkruar Ylli në mbishkrimin e postimit.