YLL LIMANI

Ja cilët janë artistët e Top 10 të kësaj jave!

Me çfarë surprizash jemi hasur në klasifikimin e “The Top List” këtë javë? Zbuloni artistët që janë pozicionuar në Top 10 të listës së 100 këngëve më të mira shqiptare për javën në të cilën ndodhemi… Vendi i parë për këtë javë shkoi për Yll Limanin me “Lshoja zanin”. Një...

Yll Limani rimerr kreun e “The Top List” për këtë javë!

Një javë e re dhe me ndryshime kjo në “The Top List”. Top 5 ka pësuar disa ndryshime, ndoshta jo dhe aq surprizë. Yll Limani ka arritur që të marrë kreun e kësaj jave të listës së 100 këngëve më të mira shqiptare me “Lshoja zanin”. Kjo këngë mesa duket...

Semi merr kreun, nga pas i vjen Yll Limani, ai që ka shkruar këngën!

Një ndryshim në renditjen e Top 5 sa i përket kësaj jave në “The Top List”. Pas gati një muaji në vend të parë, Beatrix bie nga froni. Kreu i kësaj jave shkon për Semi Jaupaj me “Mos u kthe”, këngë që tashmë është bërë hit dhe ka rrëmbyer zemrat...

Ja se cilat janë projektet që janë rritur më shumë gjatë javës!

Këtë javë në klasifikimin e “The Top List” kemi pasur disa rritje në renditje të disa prej këngëve. Zbulojini ato më poshtë… “Falje vetes” e Sardit është padyshim një nga projektet më të pëlqyera nga publiku. Kjo këngë është rritur me plot 56 vende nga java e kaluar. Një projekt...

Yll Limani vjen me surpriza të mëdha për fansat e tij!

Yll Limani është padyshim një nga këngëtarët më të talentuar dhe më të dashur të publikut. Së fundmi ai ka qenë i ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike me emisionin “Pardon My French” në Top Albania Radio, ku ka folur për shumëçka. Nga e merr frymëzimin Ylli për këto projekte kaq...

Ja cilët janë artistët e ngritur më shumë në këtë javë!

Një tjetër javë me ngritje të fuqishme për projektet muzikore të artistëve në klasifikimin e “The Top List”. Jeni kuriozë të mësoni se cilët janë ata këngëtarë që patën më shumë sukses këtë javë? Elgit Doda me këngën e tij “TL” padyshim që ka rritur një sukses të jashtëzakonshëm që...

Yll Limani me një tjetër këngë që premton të jetë hit, nën kujdesin e Dj Geek!

Yll Limani dhe Dj Geek kanë bashkuar forcat në projektin më të fundit që premton të jetë një hit i vërtetë. Kënga e tyre më e re titullohet “Fjalë” dhe padyshim që do jetë ai projekt që do ta dëgjojmë e do ta ridëgjojmë sado kohë të kalojë. Duket se...

Ja cilat janë bashkëpunimet më të suksesshme në 320 javë klasifikim!

Duket se bashkëpunimet janë goxha të suksesshme dhe pëlqehen shumë tek publiku. Sidomos nëse hedhim një vështrim në klasifikimin e “The Top List” gjatë këtyre 320 javëve, do të vëmë re se vërtet disa artistë duke bashkuar forcat së bashku, kanë sjellë hite të papërsëritshme. Por cilat kanë qenë disa...

Ja kush e nis ‘mbarë’ javën në “The Top List”!

Kreu i kësaj jave ka shkuar për Yll Limani me një nga këngët e albumit të tij dhe pikërisht për “Lshoja Zanin”. Duket se Ylli e ka nisur mbarë këtë vit me një pozicionim të tillë. Por ai nuk është i vetmi artist që e ka nisur mbarë 2022. “Heku...