YLL LIMANI

Disa nga hitet që po bëjnë vitin në “The Top List”!

Jeni ju ata të cilët i keni votuar si të preferuarit tuaj për të hyrë në klasifikimin e 100 këngëve më të mira shqiptare në Top Awards dhe po ju ata që me votat tuaja po i mbani ende në klasifikim. Këto janë disa prej hiteve më të mira që...

Ja 5 këngët që janë ngjitur më shumë në klasifikim këtë javë!

Një rritje me shumë pozicione në listën e 100 këngëve më të mira shqiptare në “The Top List” që disa prej projkteve kanë pësuar. Jeni kuriozë të mësoni se cilat janë ato këngë apo ata artistë që bënë diferencën këtë javë? Në vend të parë të kësaj liste kemi Era...

“9” shkon tek 1! Projekti i ri i Yll Limanit merr fronin!

Yll Limani para pak ditësh ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “9”. Një projekt me të cilin Ylli kishte kohë që po punonte për të dalë një hit i vërtet. Dhe vërtet kështu ndodhi. “9” ka treguar edhe njëherë se sa unik është Yll Limani dhe...

Yll Limani, këngëtari i preferuar i çdo moshe…

Ylli Limani është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe me më shumë fansa në showbizin shqiptar. E kjo jo më kot. Çdo këngë e tij arrin të marrë gjithë vëmendjen e duhur dhe të rrëmbejë menjëherë zemrat e të gjithë publikut. Jo vetëm me videoklipe, por Yll Limani...

Ja artistët me më shumë këngë në klasifikim në Prill 2022!

Padyshim që klasifikimi i 100 këngëve më të mira shqiptare në Top Awards ka një sërë artistësh të talentuar dhe shumë të dashur për publikun. Ka dhe nga ata që kanë shumë projekte njëkohësisht në listë. Capital T e kryeson këtë listë  me 9 projekte njëkohësisht. “Dy zemra” qendron më...

Zbulohet një ndër emrat që do të performojë në “A Live Night”!

Ashtu si tashmë e kemi mësuar, së shpejti në ekranin e Top Channel do të kemi mundësi të ndjekim emisionin më të ri, “A Live Night”. Një prodhim origjinal i Top Channel, Top Albania Radio dhe Top Music Awards. Këtë muaj nis një seri dokumentarësh muzikorë me artistët më të...

Yll Limani na prezanton me hitin e rradhës!

Yll Limani është një prej këngëtarëve tanë që ka ditur më së miri si të rrëmbejë zemrat e njerëzve dhe t’i pushtojë me këngët e tij. Padyshim që çdo këngë e Yllit është hit dhe lidh njerëzit kaq shumë emocionalisht. Prej një kohe të gjatë tashmë, Yll Limani na ka treguar se...

Edhe pak ka mbetur për të zbuluar surprizën e rradhës nga Yll Limani!

Një ndër këngëtarët më të dashur të publikut, që gjithmonë di se çfarë fansat e tij kërkojnë është Ylli Limani. Projektet e tij rrëmbejnë zemrat e fansave dhe pëlqehen nga çdo moshë. Si çdo herë ai vjen me risi të ndryshme dhe nuk ngurron duke i befasuar të gjithë. Para...

Capital T, Yll Limani dhe Alban Skënderaj, artistët me më shumë këngë njëkohësisht në “The Top List”!

Padyshim që klasifikimi i 100 këngëve më të mira shqiptare në Top Awards ka një sërë artistësh të talentuar dhe shumë të dashur për publikun. Ka nga ata këngëtarë që kohët e fundit janë shumë aktivë duke sjellë projekte të reja dhe duke qenë gjithmonë në vëmendjen e publikut. Ka...