STRESI

“Big Booty” nga Kukësi e poshtë

Një super bashkëpunim është publikuar së fundmi dhe për “Big Booty” janë bashkuar katër artistë për t’i dhënë akoma më shumë kuptim këtij projekti muzikore. Stresi, Don Phenom, Anxhelo Koci dhe Flor Bana janë katërshja e talentuar që kanë zgjedhur të vijnë më të fortë se kurrë më këtë këngë...

Stresi dhe Anxhelo, shumë pranë “Top 10”

“Me fal 2” është projekti muzikor që ka rikthyer Stresin në klasifikimin e “The Top List” së bashku me Anxhelon. Ndërkohë që ka 3 javë që është bërë pjesë e listës zyrtare të “Top Awards”, ky projekt muzikor është vënë re të korrë një super sukses nga java në javë....

Stresi vjen me një dedikim special, “Me fal 2”

“Me fal”, bashkëpunimi i Stresit me Arbëreshën, e publikuar rreth 3 vite më parë, u shndërrua në një nga hitet muzikore në atë kohë. Por ndërkohë që kanë kaluar tre vjet nga suksesi i kësaj kënge, Stresi duket se e ka rikthyer sërish në qendër të vëmendjes këtë projekt muzikor....

Stresi vazhdon të mos dorëzohet, qëndron në krye të “The Top List”

Prej 3 javësh Stresi nuk di të ndalet. Ndërkohë që ka 6 javë që është bërë pjesë e klasifikimit të “The Top List”, projekti më i ri i reperit shqiptar prej 3 javësh qëndron në krye të listës zyrtare. Kënga me titull “Mos U Dorzo” duket se ka marrë vlerësimet...

Stresi mban sërish kreun e “The Top List”

Fansat e Stresit janë të vendosur të mos dorëzohen pasi falë votave të tyre, reperi prej dy javësh mban fronin e klasifikimit të “The Top List”. “Mos u Dorzo”, kënga që ka rikthyer fuqishëm Stresin, është një dedikim për jetën personale të këngëtarit, i cili është i vendosur të mos...

Stresi nuk dorëzohet derisa të kapë vendin e parë

Stresi duket se nuk është dorëzuar për të arritur qëllimin e tij për të kryesuar klasifikimin e “The Top List”. Ndërkohë që ka 4 javë që është bërë pjesë e listës, Stresi ka mundur të mbizotërojë klasifikimin e 50 këngëve më të bukura të muzikës moderne me projektin e tij...

Stresi rekord, ngjitet me 30 pozicione

Ai është rikthyer në muzikë me këngën e titulluar “Mos u Dorzo”. Por duket se ky projekt muzikor, që është një dedikim për jetën e tij personale, e ka rikthyer fuqishëm reperin e njohur shqiptar Stresi. Javën e kaluar ai është bërë pjesë e klasifikimi “The Top List” duke u...