LUAR

Bashkëpunimi i Luar dhe Sardit në Top 20!

Një nga zërat e rinj më të talentuar të momentit, Sardi Strugaj na ka surprizuar pak kohë më parë me postimin e tij në Instagram teksa shfaqet me këngëtaren e njohur, Luar Arani. Teksa dyshja ka postuar një ‘selfie’ në llogarinë e tyre, krahas kanë shkruar, “Veç i imi, veç...

Luar dhe Sardi na zbulojnë mbi bashkëpunimin e tyre!

Luar është një nga artistet më të dashura shqiptare. Shumë e talentuar dhe me këngë që sot janë hit-e muzikore, Luar ishte e ftuar në “Pardon My French” në Top Albania Radio në një intervistë speciale si asnjëherë më parë për të folur për bashkëpunimin e saj më të fundit...

Luar zbulon gjithçka nga fillimi i karrierës së saj!

Luar është një nga artistet më të dashura shqiptare. Shumë e talentuar dhe me këngë që sot janë hite muzikore, Luar ishte e ftuar ditën e sotme në “Pardon My French” në Top Albania Radio në një intervistë speciale si asnjëherë më parë për të folur për muzikën dhe jo...

“Ami”, projekti që bëri bashkë Luar dhe Mixey! Këngëtarja na flet për më shumë…

Artistja Luar Arani ka publikuar së fundmi projhektin e saj më të ri të titulluar “Ami” në bashkëpunim me Mixey. “Ami” është publikuar me 1 prill dhe tashmë prej një jave është pjesë e klasifikimit të “The Top List”. Për të na folur më shumë lidhur me këtë projekt, Luar...

Luar rikthehet në “The Top List”!

Ka kaluar një kohë e gjatë që kur Luar solli një projekt në klasifikimin e “The Top List”. Por tashmë pritjes i erdhi fundi. Luar ka bashkuar forcat me Mixey dhe kanë sjellë “Ami”. “Ami” u publikua më datë 1 Prill dhe kjo jo më kot. Duke qenë dita e...