ERGYS SHAHU

Ergys Shahu rrëfen çdo të pathënë mbi projektet e tij!

I ftuar në studion e “Lancio” në Top Albania Radio ka qenë artisti i njohur Ergys Shahu, i cili ka folur dhe ka treguar në lidhje me të gjitha eksperiencat e tij dhe ka zbuluar më shumë në lidhje me projektet e reja që pritet të vijnë dhe jo vetëm...

Top 5 këtë javë plot me hyrje të reja!

Ndoshta kemi hasur gjatë javëve të kaluara surpriza për sa i përket pozicionimit të këngëve në Top 5, por si këtë javë rrallë ndodh. Klasifikimi i Top 5 këtë herë ka ardhur me disa hyrje të reja. E ndërsa vendi i parë nuk ka pasur asnjë ndryshim nga java e...

Ergys Shahu vjen me një bashkëpunim ‘pa hile’ fare!

“Pa hile” titullohet projekti më i ri i Ergys Shahut që ka sjellë në bashkëpunim me një artiste të re që hyn për herë të parë në Top Awards, Jona Zahaj. Kjo këngë i është bashkuar këtë javë listës së 100 këngëve më të mira shqiptare dhe deri tani publiku...