ERA ISTREFI

Era Istrefi nuk ndalet, së shpejti me hitin e ri të verës!

Artistja e njohur Era Istrefi ka qenë shumë aktive në sjelljen e këngëve të reja për këtë sezon veror. Tashmë, ajo nuk po di të ndalet, pasi ka dhe një tjetër surprizë për fansat. Pas dy bashkëpunimeve të suksesshme me reperin Noizy, të cilat u pëlqyen shumë nga publiku, tashmë...

Mbreti ka një mbretëreshë të re, Noizy dhe Era Istrefi sjellin “Ama”…

Ndërsa temperaturat po ngrihen, muzika nuk mbetet pas, duke premtuar një verë të nxehtë për adhuruesit e ritmeve. Të fundit që po i shtojnë zjarrin sezonit janë Noizy dhe Era Istrefi. Para rreth një muaji, postimi i fundit në Instagramin e Noizyt hodhi dyshimet se ai dhe Era Istrefi do...

“Jam mbreti, por kam nevojë për një mbretëreshë…”/ Noizy dhe Era Istrefi bëjnë lëmsh rrjetin!

Ndërkohë që sezoni i verës ka ardhur, artistët vijojnë të jenë sa më aktivë me muzikën e tyre. Shmë prej artistëve shqiptarë kanë nisur punën për projektet e tyre muzikore, për të luftuar për hitin e kësaj vere. Së fundmi, një postim i Noizy-t ka bërë lëmsh rrjetin. Reperi i njohur ka...

Për kë e ka Era Istrefi tek kënga e re?!

Era Istrefi nuk po ndalet me projektet e reja muzikore. Pas suksesit me “Mona Lisa”, të publikuar vetëm pak javë më parë është momenti për një tjetër këngë të re. Kënga e saj më e fundit titullohet “Më humbe” dhe vjen pas ndarjes nga futbollisti Amir Rrahmani. Ata kanë qenë...

Era Istrefi guxon me këngën e re “Mona Lisa”!

Era Istrefi është rithyer pas gati një viti mungesë në “The Top List”. “Mona Lisa” është projekti i saj më i ri që i është bashkuar klasifikimit të kësaj jave. Këngëtarja e njohur e showbiz-it shqiptar me ndikim global, Era Istrefi, ka publikuar më në fund këngën e saj më...

Butrinti dhe Era nga Parisi me dashuri…

Dyshja që nuk e kishim menduar më parë për bashkëpunime, mesa duket ka zgjedhur të na surprizojë. Këngëtari shumë i dashur për publikun Butrint Imeri dhe këngëtarja Era Istrefi, janë bërë bashkë për herë të parë, për një projekt të ri muzikor. Kënga titullohet “Lonely” dhe është publikuar vetëm pak...

Era Istrefi, këngëtarja e parë shqiptare që arrin këtë rekord në muzikë!

Era Istrefi, është një nga këngëtaret e njohura shqiptare, e cila para pak kohësh bëri një mungese të gjatë nga projektet muzikore. Megjithatë, prej pak kohësh ajo u rikthye fuqishëm pasionit të saj, duke publikuar jo një, por disa këngë të reja shumë të suksesshme. Por “Bonbon” është kënga që...

Shkëlqimi dhe rënia e Era Istrefit, pse nuk po ‘dhez’ më artistja kaq premtuese?!

Era Istrefi, një nga këngëtaret e njohura shqiptare, e cila para pak kohë bëri një mungese të gjatë nga projektet muzikore për t’u rikthyer fuqishëm pasionit të saj, duke publikuar jo një, por disa këngë të reja shumë të suksesshme. Duket se tanimë, erdhi koha që bukuroshja të vazhdojë karrierën...

Nëse zgjoheni herët, kjo është kënga për ju!

Pas një largimi të gjatë nga skena muzikore, Era Istrefi është rikthyer më fuqishëm se kurrë. Ajo tha që nuk do të ndalej dhe duket se po i mban premtimet duke u siguruar të sjellë vetëm hite. Këngët e reja të saj kanë rezultuar shumë të suksesshme. E tillë ishte...