DRITAN BRAMA

Tan Brama na zbulon pak më shumë nga kënga e tij e radhës!

Në emisionin “Live from Tirana” në Top Albania Radio ishte i ftuar në studio koreografi i njohur dhe njëkohësisht ish-banori i edicionit të parë të “Big Brother VIP”, Tan Brama. Brama na foli pak më shumë për projektin e tij të fundit, një këngë të titulluar “Tomahawk”. Si ka lindur...

Ja se cilat janë ngjitjet më të bujshme të javës!

Këtë javë në klasifikimin e “The Top List” kemi pasur disa rritje në renditje të disa prej këngëve. Zbulojini ato më poshtë… “Like Jackson”,  projekti i Tan Bramës që i është bashkuar së fundmi klasifikimit, është rritur me plot 76 vende. Duket se pjesëmarrja e tij në “Big Brother VIP”...

2022 i koreografit të “Big Brother”, Tan Brama i ‘vjedh’ profesionin atyre për të cilët kërcente!

Dritan Brama, një nga koreografët më të talentuar dhe të njohur dhe drejtues i Akademisë “Performance” është legjenda e ‘street dance’ në Shqipëri. Përveç se si koreograf, Tani është i njohur edhe si këngëtar. Profesioni dhe aktivitetet e ndryshme e kanë bërë që të marrë vëmendje me videot që herë...