DAVID

David Dreshaj dhe Skerdi dëgjohen vetëm me volum të lartë!

David Dreshaj nuk di të ndalet me bashkëpunimet e reja muzikore. Pas Bleros, tashmë artisti ka bashkuar forcat me një tjetër emër të njohur. David Dreshaj këtë herë është bërë bashkë me Skerdin për të sjellë “Sonte”. Ky projekt është pëlqyer shumë nga publiku dhe votat e tyre e kanë...

Nga fillimet e karrierës së tij e deri sot, David Dreshaj zbulon emrin e artistes së njohur që do të sjellë një super bashkëpunim!

Sot i ftuar në emisionin “Pardon My French” me Jonida Aliçkollin ka qenë artisti i njohur, David Dreshaj. Ai ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me fillimet e karrierës së tij, projektet e reja dhe jo vetëm… Së fundmi artisti ka publikuar projektin e tij më të ri me Skerdin,...

David Dreshaj dhe Blero me ngjitjen më të madhe të javës!

Ngjitja më e lartë në pozicionim për këtë javë i takon David Dreshaj dhe Bleros. Është pikërisht bashkëpunimi i tyre “Ta dija” që është rritur me plot 59 vende menjëherë këtë javë. Ky projekt i tyre i përbashkët ka marrë votat më të mëdha të publikut në krahasim me këngët...

David Dreshaj sjell një tjetër hit për festat e fundvitit së bashku me Young Zerka!

Pa dyshim mund të themi se kjo javë është e mbushur me plot bashkëpunime midis artistëve në tregun tonë muzikor. I pari vjen midis David Dreshaj dhe Young Zerka, të cilët kanë sjellë “Diabla”. Projekti pa diskutim sapo u publikua u prit mjaft mirë duke siguruar vlerat e një super...

David Dreshaj arrin një tjetër sukses, ja për çfarë bëhet fjalë!

David Dreshaj është një artist i ri në moshë, i cili për një kohë të shkurtër ka arritur një sukses të madh në fushën profesionale. Ai ka sjellë një sërë këngësh që janë kthyer tashmë në hite dhe janë pëlqyer maksimalisht. Davidi ka krijuar një impakt mjaft të mirë tek...

David Dreshaj, nga Elinel tek Don Phenom…

Taksa të gjithë po përpiqen të sjellin duete sa më të veçanta këtë sezon veror, duket se dy artistë kanë arritur të ‘qëllojnë në shenjë’ me një surprizë për publikun. Po flasim për David Dreshaj dhe reperin Don Phenom. Projekti i tyre më i ri mban titullin “Tequila” dhe ka...

Një bashkëpunim me Don Phenom, David Dreshaj zbulon detajet!

I ftuar në emisionin “Më lër të flas” në Top Channel, ka qenë këngëtari David Dreshaj. Ai sapo ka publikuar bashkëpunimin e tij të parë me Elinel, “Ama zemrën”, për të cilin na tregoi më shumë. Gjithashtu këngëtari na zbuloi edhe detaje nga projekti i tij i radhës… Kush të inspiroi...

David Dreshaj hap sezonin e verës me Elinel!

Vjen këtë javë si hyrje e re në klasifikimin e “The Top List” një bashkëpunim midis dy artistëve, që nuk na e priste mendja që do të ndodhte. Ata janë David Dreshaj dhe Elinel, të cilët kanë sjellë së bashku këngën “Ama Zemrën”. Kombinimi i zërave të tyre ka qenë...

David Dreshaj së shpejti me një duet, por me kë?!

David Dreshaj është një nga artistët më të talentuar të tregut, këngët e të cilit pëlqehen gjithnjë e më shumë nga publiku. Ai ka qenë i ftuar në mbrëmjen gala kushtuar 25-vjetorit të Top Albania Radio-s, ku u shpreh falenderues për fansat që e duan dhe i dëgjojnë këngët e...