ARINDA GJONI

Arinda Gjoni zbulon pak nga planet dhe projektet e saj të ardhshme!

Arinda Gjoni ishte e ftuar së fundmi në studion e “Lancio” në Top Albania Radio. Artistja ka folur më shumë lidhur me projektet e saj të reja, por jo vetëm. Një artiste që ka kënduar jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë saj, a e bën Arinda dallimin mes publikut...

Për kë e ka ‘mbytur’ malli Arinda Gjonin?!

E ftuar ditën e sotme në studion e “Wake Up” në Top Channel ishte këngëtarja Arinda Gjoni. Ajo ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re të titulluar “Malli” që është bërë pjesë e “The Top List”, Top Awards. Por për kë e ka ‘mbytur’ malli Arindën? Ky...

Kush është Arinda Gjoni e “Malli”?!

Arinda Gjoni ka mbaruar studimet për kanto dhe është e apasionuar përpos muzikës, edhe ndaj fotografisë e modelingut. Ajo ka lindur në Mirditë, në qytetin e Rrëshenit, në një familje artistësh. I ati i Arindës është pianist dhe profesor i muzikës, nga i cili ajo dhe ka marrë pasionin për...