ALBAN KONDI

“Mono” kthehet në sinonomin e muzikës së mirë, (të munguar), sipas atyre që e kanë ndarë në rrjetet sociale

Një ndër këngët më të komentuara ditëve të fundit, e kthyer në sinonimin e muzikës së munguar, ka qënë padiskutim “Mono“, një projekt që solli bashkë tre artistë të njohur dhe mjaft të talentuar, Alban Kondin, Bojken Lako dhe Kastro Zizo. Publiku e ka mirëpritur këtë perlë muzikore, duke e...