AJSEL ABAZI

“Nuk ke pa ti si unë” thotë Ajsel Abazi në këngën e saj të re, jo pak provokuese!

Ajsel Abazi, një artiste e re në moshë, sapo ka publikuar këngën e saj të titulluar “Si unë”. Ky projekt veror dhe komercial e rikthen artisten në sytë e pubikut pas një mungese disa vjeçare. Në moshën 15-vjeçare, gjatë kohës që studionte për kanto, Ajsel mori pjesë në “The Voice...

Ja cilat janë ngjitjet më të larta të javës!

Këtë javë në klasifikimin e “The Top List” kemi pasur disa rritje në renditje të disa prej këngëve. Zbulojini ato më poshtë… “Si unë” nga Ajsel ka vetëm dy javë në klasifikim, por ka pësuar një ngritje të madhe. Ky projekt renditet 52 pozicione më lart nga java e kaluar...

Shikoni sa ka ndryshuar Ajsel nga “The Voice of Albania”!

Ajsel Abazi, lindur në Tiranë, 23.01.1996, është një artiste e re në treg, por karriera e saj muzikore në fakt daton shumë më heret. Në moshën 15-vjeçare, gjatë kohës që studionte për kanto, ajo mori pjesë në programin muzikor “The Voice of Albania” e cila u kualifikua deri në gjysmëfinalen...