# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Cozman

Emri i vërtetë i Cozman është Ylber Abdullahu. Ai ka lindur më 19 Gusht 1986 në Prishtinë. Cozman arriti kulmin e suksesit falë bashkëpunimit të tij me Tunës, “Fenix”, këngë e cila rezultoi tepër e pëlqyer.

Prej disa vitesh, reperi nga Prishtina i është bashkuar grupit të hip hop-it “Babastars” dhe po shijon suksesin në muzikë, i cili sa vjen e po bëhet edhe më i madh.

NEWS

Pas ndarjes me Babastars, Cozman vjen me "You know me"

“You know me” ky është titulloi që Cozman ka zgjedhur për projektin e tij më të ri muzikor duke na lënë të nënkuptojmë se tashmë ne të gjithë e njohim atë pavarësisht se ka ardhur pa Babastars. Cfarë ndodhi me Cozman dhe Babastars? Në muajin janar, median u pushtuan me...

Hyrja e re më e suksseshme e kësaj jave është nga BABASTARS- Pronto

“Pronto” është hyrja më e re dhe më e suksesshme për këtë javë në “The Top List”. Yjet e BABASTARS, Onat, Cozman dhe Agon Amiga prej javësh kanë paralajmëruar fansat e tyre dhe ndjekësit në rrjetet sociale se “Pronto” do të publikohej së shpejti dhe do të merrte përmasat e një...

Agon Amiga dhe Cozman në fushatë për ta bërë këngën të famshme, a do ia dalin?

Rreth një javë më parë Agon Amiga dhe Cozman kanë bashkuar fuqitë, duke sjellë projektin e tyre muzikor të titulluar “Shih ti kishte”. Pavarësisht se është pritur mirë nga fansat besnike, vetë reperat janë munduar të bëjnë një fushatë të gjërë për promovimin këngës. Duke qënë se rrjetet sociale janë...

Java e "One Night Stand", 3 këngë që promovojnë seksin pa dashuri

Përveç muzikës, këngët përçojnë gjithashtu mesazhe përmes teksteve të tyre. Ndërkohë që shumica e tyre flasin për dashurinë, kjo javë në klasifikimin e “The Top List” ka patur disa hyrje të reja muzikore, të cilat promovojnë seksin pa dashuri. Një ndër hyrjet më të reja të kësaj javë është bashkëpunimi...

TUNA sposton Cozman-in nga klasifikimi i “Top Awards”

“S’ia din vlerën arit, ej pika e djalit” është vetëm një prej fjalive tipike të 30 vjeçares nga Shkupi, pjesë e hitit të saj më të ri “Dy tima”, i publikuar rreth një javë më parë. Një Tuna provokuese, super sexy, plot tatuazhe e muskuj të tonifikuar, ajo dëshmon sërish...