URBAN BAND

Një tjetër këngëtar do i shtohet shtëpisë së Big Brother VIP 3, Endrik Beba!

Këngëtari i njohur, Endrik Beba do të jetë banori më i ri i “Big Brother VIP 3”. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai teksa ishte I ftuar në emisionin “Fan Club”, në Top Channel. Artisti tha se do të hyjë gjatë spektaklit të së martës. Endrik u shpreh...

Urban Band: ”Ka ardhur momenti për ne të rinjtë…”

Të ftuar në ‘Lancio’ ishin djemtë e grupit ‘Urban Band’. 4 artistët sapo kanë publikuar këngën e tyre të parë me videoklip. Për të folur për suksesin e ‘Në çdo hap’ dhe gjëra që nuk i dinim rreth tyre, çunat kanë zbuluar shumë në këtë intervistë për Top Albania Radio....

Urban Band iu rikthehet vokalisti dhe prezantojnë epokën e tyre të re!

Urban Band, grupi rock i njohur shqiptar, vijnë si pjesë e listës këtë javë me këngën e tyre që mban titullin “Në çdo hap”. Ky është dhe videoklipi i tyre i parë. Urban Band është grupi rock që u bë i njohur nga performancat e mrekullueshme live. Ata tashmë kanë rreth 7...