MATEUS FRROKU

Kush është kombinuar më mirë, Alban Skënderaj apo Mateus Frroku?

Ndodh shpesh që këngëtaret të komentohen për veshjet e tyre nëpër videoklipe muzikore por duket se as meshkujt nuk mbeten pas. E shumëkomentuar ka qënë veshja e dy artistëve, Alban Skenderaj dhe Mateus Frroku, në projeket e tyre më të fundit muzikore. Dy artistët kanë përzgjedhur një veshje të ngjashme...

Mateus Frroku vs Alban Ramosaj

Përveçse janë të dy këngëtarë tepër të talentuar, diçka tjetër i bashkon Mateus Frrokun dhe Alban Ramosaj. Së fundmi, Mateus ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, të titulluar “Pa kembe ne toke”, në klipin e të cilit ka ardhur në super formë fizike. Në klipin e këngës,...

A është video e re e Mateus Frrokut historia e ndarjes së tij nga e fejuara prej 9 vitesh?

Ndodh shpesh që shumë artistë transmetojnë në projektet muzikore, përjetimet e tyre personale dhe duket se këtë gjë e ka bërë së fundmi këngëtari i njohur, Mateus Frroku. “Pa kembe ne toke” titullohet prurja më e re e Mateus, e cila përflitet se është një dedikim i historisë së tij...