MARSELA CIBUKAJ

Ja cilët janë artistët me më shumë këngë këtë fillim vere në “The Top List”!

Këtë javë, me hyrjen e disa këngëve të reja në klasifikimin e “The Top List” dhe me daljen e disa të tjerave prej listës, disa nga artistët në renditje, kanë disa këngë paralelisht. Por cilët janë ata dhe me cilat këngë përfaqësohen kaq suksesshëm? Këtë listë duket se e kryeson...

Ja cilët janë artistët me më shumë këngë aktualisht në Top 100!

Këtë javë, me hyrjen e disa këngëve të reja në klasifikimin e “The Top List” dhe me daljen e disa të tjerave prej listës, disa nga artistët në renditje, kanë disa këngë paralelisht. Por cilët janë ata dhe me cilat këngë përfaqësohen kaq suksesshëm? Këtë listë duket se e kryeson...

Marsela Çibukaj mbyll prezantimin e EP së saj si ‘as ëngjëll as dreq’!

Marsela Çibukaj ka realizuar një tjetër këngë nga albumi i saj i ri dhe titullohet “As ëngjëll as dreq”, që ka hyrë këtë javë në klsifikimin e “The Top List”. EP e saj e titulluar “Petale”, tanimë është i kompletuar me publikimet e të katërta këngëve që përmbante. Albumi i ri...

Marsela Çibukaj vazhdon me publikimet nga EP i saj i parë!

Në muajin mars, Marsela Çibukaj solli një surprizë për të gjithë fansat dhe publikun e gjerë. Artistja solli një EP, të titulluar “Petale”, i cili përmban 4 këngë zemre, siç i quajti ajo. Prezantimi i këtij albumi u bë gjatë një eventi special me miq e kolegë të shumtë. Në...

Marsela Çibukaj sjell në listën e javës këngën e dytë të albumit të ri!

Marsela Çibukaj sapo ka sjellë mini-albumin e saj të parë me 4 këngë në ditën e lindjes së saj. Me njërën prej tyre u njohëm vetëm pak javë më parë. “Ata puthen” mbante titullin kënga e parë e albumit “Petale”, që Marsela e solli fillimisht për publikun. Si çdo projekt...

Marsela Çibukaj vjen me një surprizë për publikun, ja detajet e para…

E ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake Up” ka qenë artistja Marsela Çibukaj. Ajo së fundmi ka prezantuar albumin e saj që mban titullin “Petale” dhe që përmban 4 këngë. Deri më tani Marsela ka publikuar dy prej tyre dhe tashmë na ka zbuluar se kur do të vijnë të...

Marsela Çibukaj prezanton EP e saj, një album që e çon artisten tek rrënjët e karrierës së saj!

Këngëtarja e njohur Marsela Çibukaj ka ardhur pranë publikut me një EP, të titulluar “Petale”, i cili përmban 4 këngë shumë të bukura, ose siç ajo i ka cilësuar ndryshe si 4 këngë zemre. Së fundmi këngëtarja organizoi edhe një festë private për të promovuar albumin e saj të ri,...

Marsela Çibukaj zbulon më shumë për albumin e ri “PETALE”: “Sigurisht që janë edhe autobiografike…”

E ftuar në “Pardon My French” ishte Marsela Çibukaj për të folur për albumin e ri “PETALE”. Ajo tregoi më shumë për këngët dhe zbuloi se nga është frymëzuar. Ajo u shpreh për “The Voice”, dëshirën për rikthim të Top Fest, e shumë të tjera. Sa i përket albumit të...

Top 5 nuk ndryshon për të tretën javë rradhazi!

Një tjetër surprizë në klasifikimin e kësaj jave në “The Top List”. Për të tretën javë radhazi, renditja në Top 5 nuk ka ndryshuar aspak. Ndërkohë që javën e kaluar nuk kishin asnjë hyrje të re, e gjithë vëmendja ishte tek pozicionimi i Top 5 projekteve në listën e 100...