JONISA

Risi nga artistja Jonisa Lako për publikimin e albumit “Ego”!

Rrugëtimin drejt muzikës e ka nisur që e vogël e më tej ka zgjedhur të bashkëpunojë me Dj Arnon, kujtojmë këtu zërin e saj tek kënga “Molla” me Arnon dhe Killua. Më tej pas një kohe të gjatë vendosi të vijë solo, pasi iu desh të punojë më shumë me...

Jonisa tregon gjithçka rreth albumit të saj të titulluar “Ego” dhe jo vetëm!

Sot në emisionin “Live from Tirana” në Top Albania Radio ishte e ftuar në studio këngëtarja e talentuar e këngës “Te Molla”, Jonisa. Së fundmi Jonisa ka publikuar albumin e saj të titulluar “Ego” i cili përmban 8 këngë. Për më shumë rreth albumit dhe këngës me të njëjtin titull...

Rikthimi i Jonisës, kësaj here vetëm!

Jonisa Lakon e kemi hasur më së shumti në projektet e saj në bashkëpunim me Arnon apo Killua. Para pak muajsh në fund të verës së kaluar, Jonisa së bashku me Arnon publikuan “I got you”. Një projekt ky shumë i suksesshëm dhe i pëlqyer nga publiku. Duket se dhe...

Jonisa dhe Arnon tregojnë çdo gjë rreth projektit të tyre “I Got You” dhe planeve për të ardhmen!

Mbrëmjen e kaluar kanë qenë të ftuar në emisonin e “Lacio” në Top Albania Radio, Arnon dhe Jonisa. Dy artistë të rinj shumë vizionarë, të cilët kanë folur në lidhje me projektin e tyre, të titulluar “I Got You”. Ata kanë folur gjithashtu edhe për detajet më reja të projekteve...

Më thoni që vera mbaroi pa thënë që vera mbaroi…

Padyshim që kjo verë ka bërë që artistët të jenë sa më produktivë dhe të sjellin sa më shumë projekte të reja. Ndoshta kjo ka qenë dhe vera me më shumë këngë të publikuara ndonjëherë. Çdo javë ka pasur shumë hyrje të reja dhe keni qenë ju ata që i...