DJ AMELIA

Kush është bashkëpunëtorja më e re e Rinës, Dj Amelia?

Rina sapo ka publikuar këngën e saj më të re, një bashkëpunim me dj me origjinë greke, Dj Amelia. Kënga titullohet “BLUE” dhe klipi i saj është xhiruar në Greqi, ku dhe reperja po qëndron prej disa kohësh dhe mund të themi se është një klip shumë veror. Por kush është Dj...