D SLIM

Djali i Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit, Dr1n, rikthehet në një bashkëpunim me Anin!

Drin Saraçi, ose siç njihet me emrin e tij të artit Dr1n, është një nga reperët më të rinj të muzikës shqiptare. Dr1n ka nisur të merret me muzikë në vitin 2018 por pavarësisht kësaj ai ka publikuar disa projekte të suksesshme muzikore. Ai është djali i kompozitorit të njohur...

Djali i kompozitorit Shpëtim Saraçi dhe zërit të embël të Mira Konçit është një reper

Mund të duket paksa e çuditshme por është shumë e vërtetë, djali i kompozitorit të mirënjohur Shpetim Saraçi dhe zërit të ëmbël të Mira Konçit, është një talent në muzikë por në një një zhanër krejtësisht ndryshe nga prindërit e tij. Drin Saraçi, i cili ka zgjedhur si emër arti...