ÇILJETA

Heq dorë nga muzika?! Çiljeta tashmë e angazhuar në një tjetër fushë…

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga është pjesë e skenës shqiptare për më shumë se 20 vjet dhe është dalluar gjithmonë jo vetëm për bukurinë e saj por edhe për zërin e saj. Prej kohësh, këngëtarja është shkëputur nga muzika dhe mesa duket arsyeja qenka tepër e rëndësishme. Përmes një postimi...

Ardit Çuni bashkon forcat me Çiljetën për hitin e ri!

Ardit Çuni është bërë i njohur në Top Awards me bashkëpunimin e tij me Vesa Smolica para disa vitesh me “Jena na”. Padyshim që ky projekt pati një sukes të madh duke qëndruar prej disa javësh në vend të parë dhe për një kohë të gjatë në klasifikim. Kohët e...