BOJKEN LAKO

Nuk ndryshon kreu por hyrje të reja në “Top 5”!

Kjo është java e 274-t e klasifikimit të “Top Aëards”, një renditje muzikore e cila vijon të mbështetet nga publiku shqiptar. Votat nga ana e publikut kanë zgjedhur që kreu i listës të mbetet po i njëjtë me javën e kaluar dhe bëhet fjalë për “Mono”, bashkëpunimi me Alban Kondit,...

“Mono” kthehet në sinonomin e muzikës së mirë, (të munguar), sipas atyre që e kanë ndarë në rrjetet sociale

Një ndër këngët më të komentuara ditëve të fundit, e kthyer në sinonimin e muzikës së munguar, ka qënë padiskutim “Mono“, një projekt që solli bashkë tre artistë të njohur dhe mjaft të talentuar, Alban Kondin, Bojken Lako dhe Kastro Zizo. Publiku e ka mirëpritur këtë perlë muzikore, duke e...

Kënga më e përfolur e javës merr direkt kreun!

“Mono” është një ndër hyrjet më të reja të kësaj jave, e cila ka arritur të shndërrohet menjëherë në këngën më të përfolur të momentit. Alban Kondi, Bojken Lako dhe Kastro Zizo janë treshja që i kanë dhënë shpirt këtij projekti muzikor, i cili këtë javë ka rrëmbyer kreun e...

Ndryshon stilin muzikor, Bojken Lako: Në fund të fundit jam rritur duke dëgjuar çdo lloj artisti

Një artist që prej vitesh vazhdon të mbetet në këngëtarin më të dashur për publikun shqiptar. Bojken Lako, i cili gjithmonë është pranë muzikës, ka publikuar dy këngë të reja, të cilat kanë surprizuar publikut. Paksa ndryshe në stil muzikor por fansat kanë mirëpritur këtë ndryshim të Bojkenit dhe këtë...

Java e Bojken Lakos, me dy hyrje të reja në klasifikim

“Sekreti” ka qënë projekti muzikor që për herë të fundit e ka bërë Bojken Lako pjesë të klasifikimit të “Top Awards” por artisti është rikthyer sërish në listë dhe kësaj radhe më fuqishëm se kurrë. Kantautori ka publikur dy projekte të reja muzikore brenda një periudhe të shkurtër kohore, ekzaktësisht...