# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Dj Sardi

DJ Sardi është mjaft i njohur në muzikën shqiptare. Muzika ka qenë gjithmonë pasioni i tij që kur ishte shumë i vogël. Ai gjithmonë dëshiron që të pompojë turmën me një kërkesë të lartë!

Më datë 30 Qershor 2014, Dafina Zeqiri & Ledri Vula publikojnë videoklipin “Got Ur Back”, në bashkëpunim me Dj Sardi. Muzika e këngës u punua nga Dafina Zeqiri, Ledri Vula, teksti u shkrua nga Ledri Vula, Dafina Zeqiri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Stash. Me këtë këngë, Dafina Zeqiri & Ledri Vula marrin pjesë në Zhurma Show 2014 në vitin 2014.

Më datë 2 Korrik 2015, Dafina Zeqiri publikon videoklipin “Te Ti”, në bashkëpunim me Dj Sardin. Muzika e këngës u punua nga Dafina Zeqiri, teksti u shkrua nga Arianit Palaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Big Bang (Arbër Gjikolli) & Stash. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production. Me këtë këngë, Dafina Zeqiri merr pjesë në Zhurma Show 2015 në vitin 2015.

Më datë 1 Shtator 2017, Dj Sardi publikon videoklipin “Don’t Stop Me Now”, në bashkëpunim me Venera Lumani. Teksti u shkrua nga Olti Curri, Venera Lumani.

Më datë 22 Prill 2018, Alban Skenderaj & Dj Sardi publikojnë videoklipin “Imagjino”. Muzika e këngës u punua nga Alban Skenderaj, teksti u shkrua nga Alban Skenderaj.

Më datë 28 Korrik 2020, Ronela Hajati publikon videoklipin “Bardh E Blu”, në bashkëpunim me Dj Sardin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ronela Hajati.

Më datë 31 Korrik 2020, Marko & Dj Sardi publikojnë videoklipin “La Tarantella”.

NEWS

Dj Sardi "nxjerr jashtë” Vin Velin

Jemi zyrtarisht në sezonin e vjeshtës por artistët janë tepër të frymëzuar për të prodhuar muzikë të re pasi vetëm këtë javë 8 këngë i janë shtuar klasifikimit muzikor të “Top Awards”. Për shkak të hyrjeve të reja, një pjesë e këngëve nuk marrin mbështetjen e nevojshme dhe si pasojë...