SHEILA HAXHIRAJ

Sheila Haxhiraj na tregon gjithçka rreth albumit “Astral” dhe projektit të saj të ri!

Sot e ftuar në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar këngëtarja Sheila Haxhiraj për të folur më shumë rreth albumit të titulluar “Astral”. Pse e ka quajtur kështu albumin Sheila? Astral janë njerëz që udhëhiqen nga ana emocionale. Unë kam ujëra herë të qetë, herë të turbullt dhe atë...

Sheila Haxhiraj flet për këngën e saj të re dhe albumin “Astral”!

Pas daljes nga “Big Brother VIP”, Sheila Haxhiraj ka qënë më shumë e frymëzuar sesa kurrë për projekte të reja artistike. Së fundmi ajo ka publikuar një këngë shumë interesante që quhet “Makalina“. Të gjithëve iu ka bërë shumë përshtypje teksa në coverin e klipit shfaqet e përqafuar me një...

Sheila, një këngë kushtuar një vajze!

Pas “Më e mira”, Sheila Haxhiraj na prezanton me një tjetër projekt të sajin të ri. Kënga e saj e re e publikuar së fundmi titullohet “Makalina” dhe është bërë pjesë e klasifikimit të “The Top List” këtë javë. Ajo që bie në sy në këtë videoklip është pjesa ku...

Sheila Haxhiraj na njeh me “më të mirën” e saj!

Pasi bëri një bujë të madhe me pjesëmarrjen e saj në edicionin e parë të “Big Brother VIP Albania” së fundmi, tani erdhi koha që Sheila të përkushtohet 100% tek muzika. Thënë kjo, Sheila ka punuar fort me albumin e saj të ri “Astral” dhe kënga e saj e fundit...