KELLY

Kelly ju thotë “Hello”!

Vetëm një muaj pas “S’je këtu”, Kelly ka ardhur me projektin e tij më të ri muzikor. “Hello” mban titullin kënga e tij që ka hyrë këtë javë në klasifikimin e “The Top List”. Ashtu siç kishte paralajmëruar edhe më herët në studion e “Live From Tirana” në Top Albania...

Kelly rikthehet në “The Top List” me këngën e re, ja etapat e karrierës së tij që nga Top Fest!

Një zë unik i tregut muzikor shqiptar është padyshim ai i Kelly-t. Artisti vjen për në klasifikimin e kësaj jave të “The Top List” me këngën “S’je këtu”. Kelly, i njohur për zërin e tij të veçantë, këngëtar, kantautor, autor tekstesh dhe producent është prezantuar para publikut që nga viti...

Jo vetëm “S’je këtu”, por Kelly së shpejti me një album të ri: “Ishte momenti i duhur…”

I ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë artisti Florian Carkanji, apo siç njihet ndryshe me emrin e tij të artit Kelly. Ai ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor, “S’je këtu”, që është bërë pjesë e “The Top List” këtë javë. Kelly na...