IRENA METALLA

Kush është Irena Metalla dhe pse ka kaq shumë fansa?

Irena Metalla është një nga hyrjet më të reja në klasifikimin zyrtar të Top Awards. Rreth 4 javë më parë, Irena ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, i cili është pritur mjaft mirë nga publiku. E titulluar “Melodi”, kjo këngë pozicionohet në vendin e 35-të, falë sugjerimeve...

Irena Metalla është këngëtarja më e votuar si hyrje e re. Si ju duket?

Irena Metalla është këngëtarja më e votuar, si hyrja më e re e klasifikimit të “The Top List”. “Enderr” është projekti muzikor, i cili arriti ta bënte 17-vjeçaren pjesë të renditjes së 50 këngëve më të bukura të muzikës moderne shqiptare. Irena, e cila është një nxënëse në Liceun Artistik...