ENXHI NASUFI

Enxhi Nasufi rrëfen, më mirë këngëtare apo moderatore?!

E ftuar në “Lancio” në Top Albania Radio, teksa ka folur më shumë për karrierën e saj si në muzikë ashtu edhe në televizion, ka qenë Enxhi Nasufi. Enxhi ka publikuar së fundmi dhe këngën e saj “Lullaby” që për këtë javë renditet në vend të 96-të të klasifikimit të...

Enxhi Nasufi na zbulon më shumë mbi projektin e saj të ri “Lullaby”!

E ftuar së fundmi në “Wake Up” në Top Channel ka qenë këngëtarja e njohur Enxhi Nasufi. Së fundmi Enxhi ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Lullaby”, ose ndryshe ninullë. Ajo na ka zbuluar më shumë se si lindi ky projekt dhe pse pikërisht ‘ninullë’. Lidhur me...

Këngët që kanë ndryshuar më shumë pozicione këtë javë!

Kjo java thuajse po kthen në normalitet gjendjen që prej muajsh kishte pushtuar muzikën dhe cdo aspekt tjetër të jetës. Artistët kanë filluar të publikojnë muzikë të re ndërsa publiku jo vetëm që vazhdon t’i votojë por gjithashtu ka filluar tashmë ta shijojë muzikën nëpër lokale të ndryshme, duke qënë...

Dy hitet që ju shtuan listës javës që kaloi, “Pendimi” dhe “100”, këngët me më shumë ngjitje këtë javë…

Pavarësisht faktit se hyrjet e reja kanë qënë shumë të pakta këtë muaj, sërish javën e kaluar nuk kanë munguar. Të dyja këngët që i janë shtuar klasifikimit të 100 këngëve më të bukura të muzikës moderne shqiptare, kanë marrë vlerësime maksimale nga ana e publikut. “Pendimi” e Enxhi Nasufi...

I vetmi ndryshim në “Top 5” është hyrja e “Pendimi”, kënga me më shumë ngjitje këtë javë

Kjo javë ka ardhur kryesisht e qetë sa i përket pozicionimit të këngëve por ka edhe nga ata fansa që me fanatizëm vazhdojnë të mbështesin artistët e tyre të preferuar. “Top 5” ka mbetur thuajse i njëjtë me javën e kaluar, i vetmi ndryshim është hyrja e bashkëpunimit të Enxhi...