DONA MULAJ

Si Elvana e re, njihuni me Dona Mulaj

Dona Mulaj është një tjetër talent i ri në muzikë. Nëse do shohim profilin e saj në Instagram, ai është mjaft interesant dhe i mbushur me kovera të këngëve shumë të njohura. Me një zë tepër të veçantë, Dona ka rrëmbyer vëmendjen e shumë ndjekëseve në rrjetet sociale, të cilët...