DON PHENOM

Don Phenom nuk ka mëshirë në publikimin e fundit!

Don Phenom nuk ka treguar aspak mëshirë me projektin e tij më të ri. Artisti ka publikuar këngën e tij të fundit që është bërë menjëherë pjesë e “The Top List”. Projekti i tij titullohet “Pa mëshirë” dhe ashtu siç mund ta kuptoni, Don Phenom na tha që ai është...

Don Phenom bëhet thuajse romantik në këngën e re!

Shkurti i këtij viti ka sjellë shumë projekte të reja muzikore, në valën e së cilës është përfshirë edhe Don Phenom. Ndërkohë që pjesa më e madhe e artistëve i dedikojnë këngë dashurisë dhe zgjedhin Ditën e Shën Valentinit për t’i publikuar, reperi ka vepruar ndryshe, ai ka vendosur ta...

Don Phenom del me “Ciao” dhe futet me “Shkune”

Don Phenom është një ndër reperat i cili punon fort, duke qënë tepër aktiv në tregun muzikor shqiptar. Ashtu sikurse edhe kishte premtuar, reperi i dashur i publikut ka nxjerrë në treg albumin e tij të ri, në fund të muajit tetor, të titulluar “Kumara”. Ky album përmban në total...

“Big Booty” nga Kukësi e poshtë

Një super bashkëpunim është publikuar së fundmi dhe për “Big Booty” janë bashkuar katër artistë për t’i dhënë akoma më shumë kuptim këtij projekti muzikore. Stresi, Don Phenom, Anxhelo Koci dhe Flor Bana janë katërshja e talentuar që kanë zgjedhur të vijnë më të fortë se kurrë më këtë këngë...

Dy këngë nga Ronela dhe Don Phenom këtë javë, po vetëm njëra gjen vend në “The Top List”

Pas një suksesi të madh me këngën “Pa dashni”, e cila vazhdon të votohot pafund nga fansat, Ronela Hajati ka surprizuar fansat jo vetëm me një por me dy projekte muzikore. Këngëtarja e njohur ka bashkuar fuqitë me reperin e njohur Don Phenom, duke sjellë dy projekte mjaft ritmike, që...

2Ton kthehet fuqishëm me Don Phenom

Një tjetër bashkëpunim është publikuar në tregun muzikor shqiptar, i cili ka marrë menjëherë vëmendjen e publikut shqiptar. Bëhet fjalë për 2Ton, i cili kësaj radhe ka bashkuar fuqitë me reperin e njohur, Don Phenom, duke sjellë bashkëpunimin e tyre të parë. “Ciao” mban titullin kjo prurje muzikore, e cila...

10 këngët më të bukura të “The Top List” për vitin 2018

Jemi në javën e 157-të të klasifikimit ndërkohë që edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri. Ndërkohë që një tjetër vit po kalon, “The Top List” vazhdon të mbetet një prej klasifikimeve muzikore më të rëndësishmë në vend, ku pjesë e saj janë artistë të njohur...

Ndryshon kreu, Tayna dhe Don Phenom rimarrin fronin!

Duket se kreu ndryshon brenda vetes, megjithatë ndryshime të vogla në listë bëjnë diferencën. Ndryshe nga java e kaluar ku “Ni Milion Rrugë” e Unikkatil mbante vendin e parë, këtë javë ky projekt muzikor kaq shumë i pëlqyer, i ka lënë vendin edhe një herë tjetër, Tayna-s dhe Don Phenom...

“Columbiana” vazhdon kryesimin!

“Columbiana” vazhdon edhe këtë javë të mos mposhtet! Bashkëpunimi i Tayna dhe Don Phenom po korr një sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor shqiptar, pasi për tre javë rresht, ky projekt muzikor mban kreun e 100 këngëve më të bukura të muzikës moderne shqiptare. Fansat e dyshes së talentuar, vazhdojnë...