BENNY BEE

Benny Bee tregon nga është frymëzuar për “Pa mu” dhe zbulon emrin e artistes shqiptare me të cilën do donte një bashkëpunim!

I ftuar në një lidhje telefonike në emisionin “Live From Tirana” ishte artisti Benny Bee. Artisti tregoi më shumë për këngën “Pa mu”, një projekt muzikor që është gjithashtu pjesë e Top List. Një artist me kuptimin e plotë të fjalës, jo vetëm këngëtar por edhe tekstshkrues, Benny Bee zbulon...

Rrëfehet Benny Bee, nga finalist i ‘The Voice of Albania’ e deri në publikimin e një projekti të suksesshëm!

I ftuar në emisionin “Lancio” ishte artisti Benjamin Ajrulahi apo siç njihet me emrin e tij të artit si Benny Bee për një intervistë ekskluzive. Ai ka punuar me disa Labels të njohur si producent dhe autor këngësh për shumë artistë të mëdhenj. Aktualisht punon në një studio muzikore, si...

Kush është Benny Bee, artisti më i ri i listës?!

Benny Bee është një nga hyrjet më të reja në Top Awards. Ai ka ardhur së fundmi me projektin e tij muzikor titulluar “Pa Mu”, të cilin ai e sjell edhe si shkrirje të këngës “Pashë dy sytë në ballë”. “Pa mu” ka hyrë këtë javë në klasifikimin e “The...