# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Helly Luv

Helan Abdulla, e njohur me emrin e artit Helly Luv, është një këngëtare, balerinë, koreografe, aktore dhe modele kurde, e lindur në Urmia, Iran. Karriera e saj nisi duke hedhur video në rrjetet sociale. Ajo u bë e famshme në vitin 2013-të, falë projektit “Risk It All”.

Në vitin 2006, Helly Luv u zhvendos në Los Angeles, për të jetuar, ku edhe lidhi kontratë me shtëpinsë diskografikë të producentit të njohur Los Da Mystro. Në vitin 2013, Helly Luv lidhi një tjetër kontratë me Gawain “G2” Bracy II and “G2 Music Group”.

NEWS

Ngjitjet më të bujshme më javës

Pavarësisht se në përgjithësi klasifikimi i kësaj jave ka qënë “i qetë” pa ndryshime të mëdha në renditje, ka patur edhe disa ngjitje të bujshme. Edhe pse janari është konsideruar një muaj pa shumë prurje të reja muzikore, fansat sërish iu kanë qëndruar besnikë artistëve të tyre të preferuar, duke...

Sa shumë po shtohen repistet femra, kjo jave ka më shumë repiste femra se kurrë në "The Top List"

Derimë tani në tregun muzikor shqiptar kanë mbizotëruar repistët meshkuaj por së fundmi ai është pushtuar nga repistet femra. Kjo javë në “The Top List” numëron më shumë repiste se kurrë më parë në listë. Duket se këto këngëtare kanë preferuar të ndjekin pikërisht muzikën “hip hop”, e cila është...