menu

Njihuni me gjysmën e vendit të parë këtë javë – Eren Can


Ora: 19:45 Datë: 20/11/2020

Vendi i parë ka ardhur një surprizë e vërtetë këtë javë pasi Bardhi, fenomeni i momentit ka arritur të zërë sërish kreun por kësaj radhe me këngët e tij më të re “Interes”.

Për këtë projekt, Bardhi ka bashkëpunuar me Eren Can, i cili është bërë për herë të parë pjesë e klasifikimit të Top Aëards.

Eren Can është një reper mjaft i njohur dhe i suksesshëm gjerman. Ai është bërë i famshëm fillimisht në rrjetet sociale falë koverave të ndryshme që ai këndonte, duke u shndërruar në një fenomen që në moshën 16-vjecare.